نرخ سود امید انصار به سقف چسبید

دسته بندی اخبار بورس

صندوق سرمایه گذاری امید انصار به مناسبت میلاد حضرت علی(ع) و روز پدر، مجددا نرخ سود خود را افزایش داد و این بار نرخ سود موثر خود را از 27.5 به 29 درصد ارتقا داده است.

صندوق سرمایه‌گذاری امید انصار

این صندوق به منظور افزایش انتفاع دارندگان واحدهای سرمایه گذاری و همچنین صرفه و صلاح سرمایه گذاران، در آذر  ماه 1402 نرخ سود موثر خود را از 27 درصد  به 27.5  درصد ارتقا داد و مجددا به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر نرخ سود رو به 29 درصد افزایش داد تا سرمایه گذاران از سوددهی بیشتر صندوق خود منتفع شوند.

یکی از مزایای مهم صندوق امید انصار به نسبت سپرده های بانکی، افزایش سوددهی در زمان بالا رفتن درآمدهای صندوق است که این امر در سپرده های بانکی امکان پذیر نیست.

نکته مهم در صندوق امید انصار پرداخت سود روز شمار در این صندوق است. یعنی سرمایه گذار حتی اگر یک روز در این صندوق سرمایه گذاری کند، از نرخ سود کامل بهره مند می‌شود، ولی در صورت سرمایه گذاری در سپرده های بانکی باید ماندگاری حداقل یک ماه داشته باشد.

صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت امید انصار از انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت است که بخش قابل توجهی از پرتفوی خود را در اوراق بهادار با درآمد ثابت و سپرده بانکی (حداقل ۷۵ درصد از ارزش دارایی¬های صندوق) و قسمتی نیز در سهام سرمایه‌گذاری می‌کند و از این رو ریسک حداقلی را برای سرمایه‌گذاران به ارمغان می‌آورد.

یکی دیگر از مزایای مهم صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت امید انصار آن است که منابع آن توسط گروهی از تحلیل گران و افراد حرفه ای مدیریت می شود و همین مساله مزیت مهمی برای سرمایه گذاران به ویژه سرمایه‌گذاران خرد و غیر حرفه ای بشمار می¬آید،  همچنین با توجه به وجود ضامن نقدشوندگی واحدهای سرمایه‌گذاری، سرمایه گذاران در هر زمان می‌توانند واحدهای سرمایه‌گذاری خود را ابطال کرده و وجوه خود را دریافت نمایند.

صندوق‌ سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت امید انصار می‌تواند بهترین انتخاب برای در امان ماندن از دغدغه‌ نوسانات بازارهای مالی، دریافت بازدهی متناسب با نرخ تورم و بیشتر از سپرده بانکی باشد.

برای سرمایه گذاری در صندوق سرمایه گذاری امید انصار، از طریق سامانه امید فاندز به آدرس www.omidibfunds.ir مراجعه کنید.

نظرات کاربران