گزارش آماری بازار سرمایه مورخ 1402/05/04

دسته بندی اخبار بورس

ارزش معاملات خرد عدد 4.277 میلیارد تومان را به ثبت رسانده است که نسبت به میانگین هفتگی، 11%و نسبت به میانگین ماهانه 31%کاهش داشته است.

معاملات:

در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش 1229 میلیارد تومان را نشان می‌دهد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی برای دومین روز متوالی با ثبت رقم 82 میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. این درحالی است که در یک هفته گذشته از شدت خروج نسبت به میانگین ماهانه کاسته شده است.
برآیند معاملات صندوق‌های درآمد ثابت نیز در یک هفته گذشته حاکی از 1676 میلیارد تومان ورود نقدینگی حقیقی به این صندوق‌ها است. امروز نیز با ورود 181 میلیارد تومان نقدینگی حقیقی برای ششمین روز متوالی  به صندوق‌های درآمد ثابت، دریافت سود ثابت همچنان مورد استقبال حقیقی‌ها قرار دارد. در یک هفته گذشته شیب ورود به این صندوق‌ها هم نسبت به میانگین ماهانه، در حال افزایش است.
ارزش صف‌های خرید 419 میلیارد تومان است که نسبت به میانگین هفتگی 53 میلیارد تومان افزایش داشته است. این در حالی است که ارزش صف‌های فروش هم با افزایش 47 میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی، در محدوده 434 میلیارد تومان قرار دارد. (فیلتررصدخونه)

حجم مشکوک حداقل 4 برابر ماه

 

سنگین ترین خرید حقیقی ها

به طور مثال در #ثعتما 23 کد حقیقی هر کدام 621 میلیون خرید کردند

نمادهایی که فروشنده زیر قیمت سقف نمیفروشد ولی صف خرید نیستند

 

نمادهایی که کندل ماروبوزوی 70% بدنه خوردند

 

 

کف حمایت سه ماهه بدون در نظر گرفتن سودنقدی و افزایش سرمایه

نمادهایی که نوسانهای مشکوک داشتند

صف خرید و فروش شدند

نظرات کاربران