گزارش آماری بازار سرمایه مورخ 1402/04/31

دسته بندی اخبار بورس

ارزش معاملات خرد عدد 4.370 میلیارد تومان را به ثبت رسانده است که نسبت به میانگین هفتگی، 26%و نسبت به میانگین ماهانه 37%کاهش داشته است.

معاملات:

در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش 1.413 میلیارد تومان را نشان می‌دهد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی برای دومین روز متوالی با ثبت رقم 826 میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. این درحالی است که در یک هفته گذشته از شدت خروج نسبت به میانگین ماهانه کاسته شده است.
برآیند معاملات صندوق‌های درآمد ثابت نیز در یک هفته گذشته حاکی از 662 میلیارد تومان ورود نقدینگی حقیقی به این صندوق‌ها است. امروز نیز با ورود 3 میلیارد تومان نقدینگی حقیقی برای دومین روز متوالی  به صندوق‌های درآمد ثابت، دریافت سود ثابت همچنان مورد استقبال حقیقی‌ها قرار دارد. این درحالی است که در یک هفته گذشته شیب ورود به این صندوق‌ها، نسبت به میانگین ماهانه در حال کاهش است.
ارزش صف‌های خرید 333 میلیارد تومان است که کاهش 52 میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی را نشان می‌دهد. این در حالی است که ارزش صف‌های فروش با افزایش 679 میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی، در محدوده 1.423 میلیارد تومان قرار دارد. (فیلتررصدخونه)

 

 

حجم مشکوک حداقل 4 برابر ماه

سنگین ترین خرید حقیقی ها

 

نمادهایی که فروشنده زیر قیمت سقف نمیفروشد ولی صف خرید نیستند

کف حمایتی 3 ماهه

 

ورود پول به صندوق

نظرات کاربران